KONST / Litografier / Litografi 8006209
nr 800 6209
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 32x45
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:25:29
200 kr
150 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen